Bezpieczne płatności Escrow

 

Zatem jak zabezpieczyć się przed oszustwem wykonując pojedyncze zlecenia dla nieznanego Ci wcześniej zleceniodawcy? W jaki sposób uniknąć oszustwa przez nieuczciwego zleceniobiorcę?

Od tego jest aktywny na naszej stronie system płatności Escrow!
Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w Polsce, które korzystają z tego rodzaju płatności, dzięki czemu wszystkie Twoje transakcje są bezpieczne i możesz być pewien, że nie zostaniesz oszukany przez zleceniodawce lub zleceniobiorce.

No dobrze, ale z czym to się je?
System płatności Escrow działa na zasadzie funduszu powierniczego. Przyjmijmy teoretyczną sytuację, że jesteś grafikiem i podejmujesz się wykonania projektu dla klienta. Udało Ci się wylicytować zlecenie na kwotę 600zł, ustalić szczegóły ze zleceniodawcą i rozpocząć pracę. W tym czasie kwota, którą ustaliłeś jest zabezpieczona na specjalnym koncie i nie może zostać z niego wypłacona do czasu zakończenia zlecenia.
W chwili gdy wykonasz swoją pracę i zleceniodawca ją zaakceptuje – pieniądze są przelewane na Twoje konto.

Jednakże co w sytuacji gdy zleceniodawca nie potwierdzi, że wykonałeś dla niego zlecenie?
W takich sytuacjach masz możliwość utworzenia sporu, który zostanie rozstrzygnięty na Twoją bądź zleceniodawcy korzyść po rozpatrzeniu wszystkich aspektów i wyjaśnień obu ze stron. Na takiej samej zasadzie działa to w kwestii zleceniodawców. Jeśli osoba, która zadeklarowała się wykonania zlecenia nie zrobiła go, bądź zrobiła w sposób inny niż to ustaliliście również masz możliwość utworzenia sporu i żądania zwrotu pieniądze na Twoje konto.

System płatności Escrow jest idealnym rozwiązaniem dla zleceń online, w szczególności z osobami, z którymi nigdy wcześniej się nie pracowało. Każda ze stron jest zabezpieczona przed oszustwem co zwiększa komfort pracy i zmniejsza obawy przed utratą pieniędzy.\