Wystaw fakturę bez firmy

Zgadza się, od dzisiaj na naszej stronie jest dostępna kolejna nowa funkcja i udogodnienie dla użytkowników jakim jest możliwość wystawiania faktur bez posiadania firmy!

Każdy użytkownik – zarówno wykonawca jak i zleceniodawca ma nową opcję w swoim profilu dająca mu możliwość wystawienia i pobrania w formacie PDF faktury za wykonane usługi.

Jedną z ważniejszych kwestii jest informacja, że takowa możliwość jest całkowicie bezpłatna i nie jest pobierana żadna prowizja.

Jak to działa w praktyce?
W przypadku gdy jesteś zleceniodawcą w pierwszej kolejności musisz uzupełnić dane do faktury w swoim profilu, następnie jak przejdziesz do zakładki „Ukończone zlecenia” będziesz miał możliwość pobrania automatycznie wygenerowanej faktury w formacie PDF.

W sytuacji gdy jesteś wykonawcą w swoim profilu również masz możliwość uzupełnienia adresu i wygenerowania potwierdzenia zapłaty, które jest potrzebne do poprawnego rozliczenia się z Urządem Skarbowym.

Jeśli jesteś freelancerem, który nie posiada swojej działalności – u nas masz możliwość wystawienia faktury!

Funkcjonuję to na takiej zasadzie, że na fakturze to my będziemy sprzedawcą usługi – po zakończeniu zlecenia Ty otrzymasz potwierdzenie zapłaty, a zleceniodawca upragnioną fakturę. Ta opcja również jest bezpłatna i nie jest pobierana żadna prowizja.

Zapraszamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w ustawieniach profilu!