O mnie:

" Nazywam się Bartosz Woliński, od 2010 r. zajmuję się pisaniem. Nieustannie interesuję się nowymi rzeczami, by dostarczać sobie nowych pomysłów i poszerzać horyzonty. W tym jak również w utrzymywaniu i zgłębianiu wiedzy na temat polszczyzny i poprawności językowej, niewątpliwie pomaga mi obecny kierunek na studiach, czyli filologia polska ze spec. wydawniczą na poznańskim UAM-ie. Lubię wyzwania, więc nie boję się mierzyć z nowymi dla mnie formami literackimi, bardzo chętnie zajmę się tym, co mi zlecisz.

Stawka godzinowa:
25.00 PLN/godz.
Oceny i opinie

Jeszcze nie dodano.

Bartosz Woliński

Poznań, Wielkopolskie
Polska 

Doświadczenie w :
Pisanie treści na strony Pisanie treści na blogi Redagowanie tekstów SEO-copywriting Pisanie innych treści
Opis działalności:

Oferuję napisanie i/lub poprawienie: artykułów, esejów, opisów, ofert reklamowych, propozycji współpracy, tekstów SEO, charakterystyk, rozprawek, wypracowań. Jeśli zabrakło Państwu którejś z form literackich, proszę napisać, wymienione zagadnienia są tylko przykładami tego, czym się zajmuję. Oprócz tego oferuję korektę i/lub redakcję ww. prac, lecz tu oferta jest szersza o opowiadania, książki i to, czego akurat będą Państwo potrzebowali. CENA – dla każdego zlecenia ustalana indywidualnie w zależności od formy, tematu i długości.

Doświadczenie Zawodowe:

Zajmuję się pisaniem od 2010 roku, obecnie studiuję polonistykę, więc pomysłów na Twoją pracę oraz poprawności językowej mi nie zabraknie. Oprócz tworzenia swoich tekstów, wiele napisałem i zredagowałem dla klientów. Jestem także autorem dwóch zbiorów opowiadań grozy: "Trzecia strona wyobraźni", "Dziwne sny", a także powstającej właśnie powieści "Poznański zwierzyniec". Referencje: 24.07.2018 r. Chciałbym zarekomendować usługi Pana Bartosza Wolińskiego - zrealizował On dla mnie trzy eseje o różnej tematyce na bardzo wysokim poziomie. Łączna suma znaków wynosiła ponad 15000 licząc ze spacjami. Kontakt był wzorowy a prace oddane w przewidzianym terminie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Bartoszem za solidne, profesjonalne podejście a co najważniejsze według mnie szybkie i sprawne. Z poważaniem Wojciech Berger. wojtek138@outlook.com

Portfolio

Referencje

Referencje z firmy Skivak.

Mój Bazar

Brak produktów na sprzedaż.