Wyszukiwanie zaawansowane

  • Wyświetleń na stronie [10]

   | Swietokrzyskie

Doświadczenie w: Jeszcze nie dodano...
Ukończonych zleceń 0 | Stawka godzinowa: PLN 0.00

   | Wielkopolskie

Tworzenie grafik, sliderów, banerów, projektów ulotek/koszulek, prezentacji, layoutow i wszystkiego co z grafiką jest związane - nie jest mi obce, duże doświadczenie i korzystne ceny. Grafiką zajmuję się od 10 lat.

   | Malopolskie

Witam, Jestem informatykiem z zawodu jak i z zamiłowania, Posiadam wiedzę zdobytą podczas studiów informatycznych oraz kilkunastoletniego doświadczenia w programowaniu. Wszelkie projekty realizuję z naciskiem na optymalizację techniczną oraz pod pozycjonowanie.

   | Northamptonshire

Projektujemy strony internetowe, pomagamy w wyborze domeny, przygotowujemy strony www pod względem pozycjonowania. Po zamknięciu zlecenia udzielamy pomocy i wsparcia technicznego, a także czesto realizujemy usługi aktualizacji stron naszych Klientów. Proces realizacji zlecenia zawsze zaczynamy od rozmowy z Klientem. Bierzemy pod uwagę przeznaczenie strony, Państwa sugestie i uwagi a także preferencje estetyczne. Po dostarczeniu materiałów, takich jak zdjęcia i teksty (oferujemy pomoc jeżeli nie mają Państwo czasu ani pomysłu na teksty i zdjęcia na stronę), przygotowujemy pierwszą wersję strony, która zazwyczaj jest bazą do rozmów i poprawek aż do momentu, w ktorym w 100% będzie odpowiadała Państwu pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

   | Dolnoslaskie

Jestem freelancerem, prowadzę działalność gospodarczą, więc wystawiam faktury. Pracuję na legalnym oprogramowaniu Adobe CS5 - Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash, Dreamweaver oraz Corel Draw. Posiadam skalibrowany monitor EIZO i mocny komputer potrafiący przerabiać duże pliki. Dysponuję wzornikami kolorów (CMYK, Pantone C+U, Oracal) oraz tabletem graficznym. Oprócz projektowania graficznego zajmuję się też malarstwem artystycznym. Zarówno duży format - murale, graffiti, malunki w mieszkaniach, jak i malowanie aerografem - kaski, rowery itp.

   | Malopolskie

Tworzenie i zarządzanie bazami danych, pracuję dla kilku firm w Krakowie. 5-letnie doświadczenie poparte wieloma szkoleniami i certyfikatami.
Doświadczenie w: Berkeley DB SQL Server Oracle MySql
Ukończonych zleceń 0 | Stawka godzinowa: PLN 0.00

   | Malopolskie

Witam. Zajmujemy się pracami wykończeniowymi, działamy na terenie Krakowa. Jesteśmy dostępni 24/7 - 6 dni w tygodniu. Dobre ceny i jakość wykonanych usług.

   | Greater London

Jako tłumacz języka angielskiego posiadam wieloletnie doświadczenie, dlatego moje usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pracuję zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i prywatnych. Jestem tłumaczem angielskiego z zamiłowania i pasji do języka oraz wykonywanego zawodu.

   | Slaskie

Witam, jestem grafikiem komputerowym oraz zajmuję się ilustratorką. Grafiką komputerową zajmuję się od 2004 roku, przez ten czas zdobyłam spore doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmuję się przede wszystkim przygotowywaniem reklam, tworzeniem szablonów stron internetowych, grafiką wektorową, tworzeniem ilustracji oraz obróbką zdjęć.