Czym jest bazar zleceń?

Bazar zleceń jest miejscem, w którym każdy wykonawca ma możliwość wystawienia na sprzedaż oferowanych przez siebie usług lub umiejętności, a osoba zainteresowana do ich kupna.

  • Jak działa bazar zleceń?

Nic prostszego...

Przyjmijmy, że jesteś grafikiem, który specjalizuję się w wykonywaniu elementów graficznych. Od teraz nie musisz licytować na naszej stronie wszystkich zleceń dotyczących swojej specjalizacji - teraz masz możliwość dodania swojego zlecenia na bazar. Dodając zlecenie określasz w nim wszystkie rzeczy, które wykonasz za okreśoną z góry stawkę cenową, a potencjalna osoba, która potrzebuję Twoich usług ma możliwość w każdej chwili kupna Twojej oferty.

Jak przebiega cały proces?

W pierwszej kolejności musisz dodać swoje zlecenie na bazar - pamietaj aby szczegółówo w nim określić co uwzględnia Twoja oferta. Masz możliwość również dodania dodatkowych opcji, które wykonasz za określoną opłatą.. Potencjalny kupujący w każdej chwili ma możliwość zadania Ci pytania odnośnie Twojego zlecenia bądź jego kupna. Kolejnym krokiem jest wykonanie przez Ciebie zlecenia zgodnie z ustaleniami oraz zfinalizowanie transakcji. Podczas realizacji zlecenia zarówno Ty jak i kupujący jesteście bezpieczeni, dzięki systemowi płatności Escrow.

Obsługujemy płatności Escrow!

Escrow (Wirtualny Portfel) - Jest to narzędzie, którego zadaniem jest zabezpieczenie interesów zleceniodawcy i wykonawcy. To coraz chętniej stosowany sposób zabezpieczenia interesów stron transakcji handlowych przed nieuczciwością lub niewywiązaniem się ze zobowiązań umownych przez jedną ze stron umowy.

Korzyści z usługi :

  • - Ochrona finansowa Klienta i Wykonawcy,
  • - Maksymalny poziom bezpieczeństwa przy stosunkowo niewielkiej opłacie,
  • - Skuteczne płatności międzynarodowe,
  • - Zgodność z obowiązującymi praktykami handlowymi,
  • - Szybka realizacja transakcji,
  • - Prosta dokumentacja,