Bazar zleceń

Czym jest bazar zleceń?

Bazar zleceń jest miejscem, w którym każdy wykonawca ma możliwość wystawienia na sprzedaż oferowanych przez siebie usług lub umiejętności, a osoba zainteresowana do ich kupna.
Dzięki tej usłudze, nie musisz już śledzić oraz licytować zleceń - wystarczy że dodasz gotowe usługi z opcją "Kup Teraz".

Jakie usługi mogę wrzucić na bazar?

Jakie usługi mogę dodawać?

Na bazar zleceń możesz dodawać każdy rodzaj usług. Zarówno prace, które chcesz wykonać zdalnie przez internet (np.: tworzenie stron internetowych, grafik, tekstów, udzielanie korepetycji itd) jak i lokalne prace (np.: remonty, prace wykończeniowe, usługi transportowe itd).

Warto jednak pamiętać, że nie istnieje możliwość dodawania zleceń niezgodnych z regulaminem, czyli opierających się o usługi z pogranicza prawa, takie jak prostytucja, handel niedozwolonymi substancjami, bądź towarami pochodzącymi z nielegalnych źródeł oraz działalnością przestępczą.

Jak wygląda przebieg zlecenia?

W chwili gdy użytkownik dokona zakupu Twojej usługi, zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. W wiadomości znajdziesz dokładne informacje oraz porady onośnie podjęcia kolejnych działań.

Taki email otrzymasz zawsze przechodząc do kolejnego etapy pracy nad danym zleceniem.

Wygląda to tak:
1. Kupujący dokonuje zakupu usługi,
2. Ty ustawiasz harmonogram płatności, oraz wysyłasz żądanie uwolnienia środków do ESCROW,
3. Kupujący dodaje środki do ESCROW -
!!! UWAGA !!! Jeżeli kupujący nie doda lub nie chce przelać środków do ESCROW - masz prawo ZREZYGNOWAĆ z wykonania zakupionej usługi.
4. Po dodaniu środków do Escrow możesz zabierać się za robotę. Masz do dyspozycji PRACOWNIĘ gdzie w mgnieniu oka sprawdzisz postęp prac.
5. Po ukończeniu zlecenia, za pomocą jednego kliknięcia wysyłasz prośbę o zapłatę.
6. Jeżeli wszystko jest jak należy, Kupujący uwalnia środki i pieniążki zasilają Twoje konto.
7. Natmiast jeżeli coś jest nie tak, wiedz że masz do dyspozycji centrum sporów gdzie sami możecie rozwiązać problem lub poprosić Administrację o pomoc.

Przez cały czas płatności są zabezpieczone dzięki systemowi Escrow. Do czasu zakończenia zlecenia żadna ze stron nie ma do nich dostępu.

Czy moje transakcje są bezpieczne?

Escrow - Wirtualny Portfel

Wszystkie transakcje są zabezpieczone wcześniej wspomnianym systemem płatności Escrow. Zarówno Ty jak i kupujący jesteście chronieni przed ewentualnym oszustwem którejś ze stron. W razie jakichkolwiek problemów utworzyliśmy specjalne centrum sporów, które służy do pomocy w rozwiązywaniu problemów.

NiezłaOferta.pl

Jakie płyną z tego korzyści?

Korzyści dla stron:

Dla osób dodających zlecenie na bazar jest to duża oszczędność czasu.
Od teraz nie musisz licytować każdego zlecenia, w którym się specjalizujesz i oczekiwać na to, aż któryś ze zleceniodawców Cie wybierze - teraz masz możliwość bycia niezależnym.


Realizacja zleceń również jest bardzo szybka, przejrzysta i uwzględniająca wszystkie potrzeby użytkowników.


Natomiast dla osób, które poszukują danej usługi możliwość jej zakupu od ręki jest ogromnym plusem.
Nie muszą już dodawać zlecenia ani śledzić jego przebiegu.

Bazar - Opłaty

Bazar - opłaty:

Dodanie zlecenia na bazar jest całkowicie bezpłatne. Pobierana jest jedynie prowizja od wykonanego zlecenia. Wysokość prowizji jest zależna od planu członkowskiego do którego należysz. Poszczególne plany oraz wysokość prowizji możesz sprawdzić w ustawieniach swojego konta.