Masz pracę do wykonania ?

Poszukuejsz Fachowców...? Jesteś We Właściwym Miejscu! Ten Portal łatwo I szybko pomoże Ci znaleźć Firmy Lub wykonawców prywatnych. Wystarczy że dodasz ogłoszenie. Twoim jedynym zadaniem będzie wybór tego wykonawcy, którego oferta jest dla Ciebie Najbardziej Przystępna.

  • Dodawanie zleceń nic nie kosztuje!!

Korzyści dla zlecających:

Oszczędzaj pieniądze i czas! Z nami znajdziesz odpowiedniego fachowca lub firmę w mgnieniu oka. Masz pewność, że twoje zlecenie zostanie wykonane jak należy. Dzięki obsłudze ESCROW, płacisz dopiero po zrealizowaniu zlecenia. W przypadku niewłaściwego wykonania usługi, masz do dyspozycji centrum sporów - pomoże ci rozstrzygniesz wszelkie wątpliwości.

Dołącz do nas i zacznij zarabiać !

Posiadasz firmę?  Jesteś fachowcem?  Może posiadasz jakiś talent?

Dołącz do nas i zacznij zarabiać !

Stwórz swój profesjonalny profil dodając swoją branżę, umiejętności oraz portfolio - a gdy pojawi się zlecenie dla ciebie po prostu licytuj. Dzięki opiniom, wystawianym po każdym zleceniu buduj swoją markę oraz zdobywaj zaufanie klientów.

Korzyści dla wykonawców:

Swój profil stworzysz zupełnie za darmo! Masz pełny dostęp do zleceń online w polsce oraz całej europie. Dzięki obsłudze płatności escrow, już przed przystąpieniem do pracy masz pewność, że zleceniodawca jest wypłacalny. Dzięki centrum sporów masz pewność, że wszelkie wątpliwości nie pozostaną nie wyjaśnione.

Obsługujemy płatności Escrow!

Escrow (Wirtualny Portfel) - Jest to narzędzie, którego zadaniem jest zabezpieczenie interesów zleceniodawcy i wykonawcy. To coraz chętniej stosowany sposób zabezpieczenia interesów stron transakcji handlowych przed nieuczciwością lub niewywiązaniem się ze zobowiązań umownych przez jedną ze stron umowy.

Korzyści z usługi :

  • - Ochrona finansowa Klienta i Wykonawcy,
  • - Maksymalny poziom bezpieczeństwa przy stosunkowo niewielkiej opłacie,
  • - Skuteczne płatności międzynarodowe,
  • - Zgodność z obowiązującymi praktykami handlowymi,
  • - Szybka realizacja transakcji,
  • - Prosta dokumentacja,