Informacje Ogólne

Jak działa nasz serwis

Masz pracę do wykonania ?

Poszukuejsz Fachowców...? Jesteś We Właściwym Miejscu! Ten Portal łatwo I szybko pomoże Ci znaleźć Firmy Lub wykonawców prywatnych. Wystarczy że dodasz ogłoszenie. Twoim jedynym zadaniem będzie wybór tego wykonawcy, którego oferta jest dla Ciebie Najbardziej Przystępna.

  • Dodawanie zleceń nic nie kosztuje!!

Korzyści dla zlecających:

Oszczędzaj pieniądze i czas! Z nami znajdziesz odpowiedniego fachowca lub firmę w mgnieniu oka. Masz pewność, że twoje zlecenie zostanie wykonane jak należy. Dzięki obsłudze ESCROW, płacisz dopiero po zrealizowaniu zlecenia. W przypadku niewłaściwego wykonania usługi, masz do dyspozycji centrum sporów - pomoże ci rozstrzygniesz wszelkie wątpliwości.

Dołącz do nas i zacznij zarabiać !

Posiadasz firmę?  Jesteś fachowcem?  Może posiadasz jakiś talent?

Dołącz do nas i zacznij zarabiać !

Stwórz swój profesjonalny profil dodając swoją branżę, umiejętności oraz portfolio - a gdy pojawi się zlecenie dla ciebie po prostu licytuj. Dzięki opiniom, wystawianym po każdym zleceniu buduj swoją markę oraz zdobywaj zaufanie klientów.

Korzyści dla wykonawców:

Swój profil stworzysz zupełnie za darmo! Masz pełny dostęp do zleceń online w polsce oraz całej europie. Dzięki obsłudze płatności escrow, już przed przystąpieniem do pracy masz pewność, że zleceniodawca jest wypłacalny. Dzięki centrum sporów masz pewność, że wszelkie wątpliwości nie pozostaną nie wyjaśnione.

Obsługujemy płatności Escrow!

Escrow (Wirtualny Portfel) - Jest to narzędzie, którego zadaniem jest zabezpieczenie interesów zleceniodawcy i wykonawcy. To coraz chętniej stosowany sposób zabezpieczenia interesów stron transakcji handlowych przed nieuczciwością lub niewywiązaniem się ze zobowiązań umownych przez jedną ze stron umowy.

Korzyści z usługi :

  • - Ochrona finansowa Klienta i Wykonawcy,
  • - Maksymalny poziom bezpieczeństwa przy stosunkowo niewielkiej opłacie,
  • - Skuteczne płatności międzynarodowe,
  • - Zgodność z obowiązującymi praktykami handlowymi,
  • - Szybka realizacja transakcji,
  • - Prosta dokumentacja,

Jakie prace mogę zlecać

Jakie prace mogę zlecać?

 

Jako zleceniodawca, możesz publikować oferty na wykonanie pracy dowolnego rodzaju, w zależności od Twoich potrzeb.

Dodawanie zleceń jest i pozostanie darmowe, dlatego nie musisz się martwić ich ilością. Mogą one dotyczyć zarówno bardzo dużych przedsięwzięć, wymagających korzystania z usług załogi wieloosobowej, jak na przykład realizacja zleceń budowlanych na dowolna skalę, a także niewielkich prac o krótkim terminie realizacji, jak na przykład drobne prace remontowe.

Nie jesteś ograniczony dodawaniem zleceń z żadnych konkretnych kategorii, możesz wystawiać ogłoszenia dotyczące realizacji dosłownie wszystkiego, czym się zajmujesz. Swoboda i brak ograniczeń w efektywnym działaniu przyczyniają się do posiadania bogatej bazy danych naszego serwisu.

Warto jednak pamiętać, że nie istnieje możliwość dodawania zleceń niezgodnych z regulaminem, czyli opierających się o usługi z pogranicza prawa, takie jak prostytucja, handel niedozwolonymi substancjami, bądź towarami pochodzącymi z nielegalnych źródeł oraz działalnością przestępczą.

Czy moje transakcje są bezpieczne

Czy moje transakcje są bezpieczne?

 

Wszystkie transakcje, które są dokonywane za pośrednictwem naszego serwisu są całkowicie bezpieczne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zarówno zleceniodawcy, jak i zleceniobiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z korzystania z naszych usług i mieli całkowita pewność zabezpieczeń w dokonywaniu transakcji płatniczych Escrow. Dzięki temu nasze usługi w tym zakresie cieszą się powszechnym zaufaniem wśród klientów.

Nasza strona może poszczycić się posiadaniem certyfikatu ssl, który gwarantuje brak zagrożeń podczas transakcji bankowości elektronicznej i płatności online. Usługi naszego serwisu są świadczone zgodnie ze standardami światowymi.

Ze względów bezpieczeństwa, wszystkie połączenia są szyfrowane, a dane osobowe przesyłane zgodnie z procedurą gwarantującą zastosowanie wszystkich zabezpieczeń przed ich niepożądanym ujawnieniem. Nasza strona została zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, co gwarantuje użytkownikom serwisu całkowitą zgodność przetwarzania ich danych zgodnie z przepisami prawnymi. W związku z powyższym, kwestia jakichkolwiek zagrożeń transakcji dokonywanych za naszym pośrednictwem po prostu nie istnieje. 

Czym jest Wirtualny Portfel

Escrow - Wirtualny Portfel

"Escrow (z ang. bezpieczeństwo w rękach stron trzecich, depozyt) -  jest to system stworzony w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych XX wieku, stanowiący formę umowy - usługi bankowej polegającej na otwarciu i prowadzeniu rachunku powierniczego, który przeznaczony jest do gromadzenia środków i prowadzenia rozliczeń pomiędzy konkretnymi, określonymi w umowie partnerami handlowymi."

Rachunek Escrow, oferowany przez NiezlaOferta.pl, wykorzystywany jest w związku z różnego rodzaju transakcjami handlowymi, znajduje zastosowanie głównie podczas transakcji odbywających się na odległość. Często wykorzystywany jest również w przypadku zakupu dóbr trudno zbywalnych, wytwarzanych na indywidualne zamówienie oraz zakupu udziałów lub akcji przedsiębiorstw. Jednym z zastosowań jest ochrona transakcji - poprzez rachunek Escrow bank może uwiarygodnić Wykonawcę Usługi wobec klientów, zagwarantować terminową zapłatę za wykonaną Usługę, a kupującego chronić przed ewentualną utratą gotówki w przypadku, gdy Zleceniobiorca nie wywiąże się z Umowy.

Po zawarciu Umowy Klient przekazuje środki na Rachunek Powierniczy (Wirtualny Portfel) lub w przypadku transakcji rozłożonej w czasie, np. płatności za etapy wykonania Usługi, dokonuje wpłat zgodnie z ustalonym harmonogramem. Powiernik informuje sprzedawcę o zabezpieczeniu środków na rachunku, po czym ten wypełnia swoje zobowiązania.

Pieniądze są wypłacane sprzedawcy w transzach, zgodnie z postępem realizacji umowy lub jednorazowo po potwierdzeniu przez kupującego zgodności towaru z zamówieniem. Celem Escrow jest zwiększenie pewności obrotu pomiędzy kontrahentami, poprzez zagwarantowanie, że w przypadku spełnienia przez jednego z nich określonego świadczenia, otrzyma on umówioną zapłatę. W przeciwnym wypadku depozyt jest zwracany.

Korzyści z usługi
- Ochrona finansowa sprzedawcy i nabywcy,
- Maksymalny poziom bezpieczeństwa przy stosunkowo niewielkiej opłacie,
- Skuteczne płatności międzynarodowe,
- Zgodność z obowiązującymi praktykami handlowymi,
- Szybka realizacja transakcji,
- Prosta dokumentacja

Po więcej informacji na temat płatności Escrow zapraszamy Tutaj

NiezłaOferta.pl

Korzyści dla Zlecających

Korzyści dla zlecających:

Jako zleceniodawca możesz cieszyć się szerokim zakresem udogodnień w zakresie rozwoju swojej działalności za pośrednictwem naszego serwisu.

Największą zaletą korzystania z naszych usług jest bardzo duża oszczędność Twojego czasu. Szybkie i sprawne działanie jest naszą specjalnością. Zyskujesz spokój i pewność, że dokonywane transakcje są bezpieczne.

Szereg ułatwień w znalezieniu i kontakcie z wykonawca posiadającym odpowiednie kwalifikacje, aby wykonać Twoje zlecenie, gwarantuje powodzenie w dokonywanych przedsięwzięciach.

Nie sposób ominąć korzyści finansowych, które wiążą się ze zleceniami realizowanymi przez naszą stronę. Wybierasz najbardziej dla Ciebie korzystne rozwiązania i masz pełny wpływ na wykorzystanie najkorzystniejszych opcji w realizacji Twoich zleceń.

 Wygoda korzystania z naszego serwisu, oszczędność czasu, środków finansowych, przejrzystość strony, natychmiastowy dostęp i pełna decyzyjność przyczyniają się do lepszej realizacji jakiegokolwiek zlecenia, które masz do wykonania.

To tylko niektóre z korzyści, które przynosi nasze pośrednictwo, w rzeczywistości całe spektrum udogodnień ciągnie się w nieskończoność.

Korzyści dla Wykonawców

Korzyści dla wykonawców:

 

Będąc wykonawcą zarejestrowanym i korzystającym z usług naszego serwisu, otrzymujesz szereg ułatwień w znalezieniu ofert pracy, które najbardziej Ci odpowiadają.

Szeroka oferta zleceń, łatwe wyszukiwanie, klarowna informacja o pracy, wynagrodzeniu, terminach, zakresie wykonywanych przez Ciebie usług jest jedną z naszych największych zalet.

 Korzystając z naszej strony oszczędzasz dużo czasu i zwiększasz wysokość swoich dochodów. Tutaj szybko znajdziesz wymarzoną pracę, skontaktujesz się z pracodawcą i uzgodnisz wszystkie formalności.

Strona jest stworzona, aby być jak najbardziej czytelna i prosta w obsłudze. Dzięki dowolności w kategoriach i skali przedsięwzięć oferowanych przez zleceniodawców, znajdziesz tutaj oferty zgodne z Twoimi kwalifikacjami.

Tutaj praca czeka na Ciebie, a nie Ty na pracę. Zleceniodawca może również sam zgłosić się do Ciebie z prośbą o wykonanie danej pracy dzięki możliwości przeglądania Twojego profilu, gdzie widoczne są Twoje kwalifikacje.

 Znalezienie oferty, z której będziesz zadowolony nigdy nie było tak proste i błyskawiczne. 

Członkostwo i opłaty

Członkostwo i opłaty:

 

Celem naszego serwisu jest zadowolenie klientów, którzy mogą korzystać z jego usług za minimalną z możliwych opłat.

 Z całą pewnością wierzymy w sytuację, gdzie obie strony porozumienia są w pełni zadowolone i odnoszą same korzyści wynikające członkostwa. Status użytkownika naszego serwisu uprawnia do pełnego zakresu korzystania z jego możliwości.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz pełnemu profesjonalizmowi w obsłudze klienta jesteśmy najlepszym istniejącym serwisem swego rodzaju w porównaniu z istniejącą konkurencją.

Potwierdzeniem tego są zadowoleni klienci, który sami wystawiają taką nam opinię. Postępowość, dynamiczność rozwoju oraz szacunek w stosunku do naszych klientów są naszymi cechami charakterystycznymi. 

Nasze zagraniczne serwisy

Nasze zagraniczne serwisy:

 

Warto wspomnieć, że nasz serwis świadczy usługi na przestrzeni międzynarodowej.

 Twoje zlecenia nie muszą ograniczać się do terytorium Polski, a być tak samo proste i szybkie w realizacji. Strona działa w różnych krajach i z powodzeniem można dodawać wykonanie zleceń w Wielkiej Brytanii oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Tak samo sprawnie możesz wyszukiwać oferty pracy za granicą.

Kontakt z pracodawcą jest równie łatwy i bezpośredni jak na terytorium naszego kraju. Międzynarodowe oferty pracy i transakcje cechuje również taki sam poziom bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

 Dla usprawnienia działania strony posiadamy odrębne serwisy dla Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej, do których możesz przejść klikając na okna w lewej bocznej części strony głównej.

Istnieje wiele korzyści z używania naszej strony w zakresie współpracy zagranicznej, ponieważ istnieje szereg usprawnień z tym związanych, takich jak na przykład znalezienie tańszego kuriera.

Na prawdę warto odwiedzać naszą stronę w Wielkiej Brytanii i wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zrewolucjonizować dostęp i prostotę pracy międzynarodowej, przekonaj się sam.